Film indir Bedava Full Film izle Tek Link film indir  

Go Back   Film indir Bedava Full Film izle Tek Link film indir > Dizi İndir ( Üye Uploadları ) > Yerli Dizi Arşivi

Cevapla
 
Paylaş LinkBack Seçenekler Stil
  #1 (permalink)  
Alt 10-20-2011, 09:07 PM
Acemi Üye
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Mesajlar: 46
Cool Sakarya Fırat Tüm Bölümleri Tek LinkSAKARYA FIRAT TÜM BÖLÜMLERİ (13 - ....) TEK LİNK


13.Bölüm

Sakarya Fırat, baş döndürecek 13. bölümüyle geliyor!

Durali Başçavuş emekliliğe hazırlanırken, Çeliktepe’deki herkes onun yaşadığı hüzne ortak... Efsane Başçavuş’a veda gecesine çok iyi hazırlanan Poyraz Timi, Durali’yi güler yüzle memleketine uğurlamaya kararlı... Sarı Hoca ise, başka bir birliğe kılavuzluk etmek için bir kez daha ölümün kol gezdiği dağlarda... Poyraz Timi, arkadaşlarını kurtarmak için, yeniden ateşe atılıyor.
Download: Get Sakarya.Firat.BL.13.FYRG.avi on Wupload.com

İYİ SEYİRLER..14.Bölüm


Savaşla kardeşliğin, nefretle aşkın, ihanetle sadakatin fırtınası sürüyor.
Sakarya Fırat, Türk televizyonlarının “71 dakikalık saygı duruşu” olmaya devam ediyor.

Sarı Hoca’nın kayıp olmasıyla sarsılan Poyraz Timi, şimdi cehennemin tam ortasına dalıyor, geçit vermez dağlarda yiten kardeşini arıyor.
Sarı Hoca için ise, ölüm hiç bu kadar yakın olmamıştı.
Amansız bir kovalamaca sürerken, namlunun ucunda bu kez Sarı Hoca var.
Download: Get Sakarya.Firat.BL.14.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
15. Bölüm


Poyraz Timi ayrı düştüğü kardeşinin peşinde, sarp dağları karış karış ararken, Sarı Hoca’nın ensesinde Azrail’in soluğu, sırtında ise oralarda bırakmak istemediği bir şehit var. Necla polisten kaçıp, yeryüzünde saklanabileceği en son yere sığınmak zorunda kalıyor. Nihan ve Fatma ise Osman yüzünden diken üstünde.

Bir avuç kahramanın hızla yaklaşan ölüme karşı verdikleri nefes kesen savaş; aşkın, yiğitliğin ve kardeşliğin destanı.Download: Get Sakarya.Firat.BL.15.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..16.Bölüm

Poyraz Timi Necla'yı yakalamaya hiç bu kadar yakın olmamıştı. Bölgenin en azılı kadın teröristi hayatla ölüm arasındaki ince çizgide yürümeye çalışıyor. Osman Kanat ve arkadaşları ise, nefes kesen bir takiple Necla'nın peşinde. Bütün bu olup bitenlere bambaşka bir açıdan bakan Sıtkı Dede ise, torununu terör canavarına kaptırmamanın derdinde.
Download: Get Sakarya.Firat.BL.16.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


17.BÖLÜM

Osman Kanat'a çevrilen namlu bu kez ülke dışından. Zaho'lu Artin'le Osman arasındaki kedi fare oyunu, giderek bir ölüm kalım savaşına dönüşüyor. Bir şehit daha veren Çeliktepe Karakolu'nda sinirler iyice gerilmişken, Atabey'de de işler karışmış durumda. Fatma, İbrahim ve Serbülent'in peşinde, polis karakolunda. Ama onun polislerden talebi, herkesten biraz farklı.Download: Get Sakarya.Firat.BL.17.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..18. Bolum

Ateş hattında herkes, aynı anda hem av, hem avcı.
Osman Kanat izini bulduğu Zaho’lu Artin’i yakalamaya çalışırken, Artin bu hamleye korkunç bir planla cevap veriyor. Bu kez hedef, Çeliktepe’nin iki askeridir. Osman bu zorlu düşmanla başetmeye çalışırken, Nihan’ın etrafındaki baskı da artıyor. Sakarya Fırat’ta heyecan, bu hafta da hız kesmeden devam ediyor.Download: Get Sakarya.Firat.BL.18.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


19. Bölüm


Sakarya Fırat fırtına gibi bir bölümle geliyor..
Osman Kanat,canını almaya gelen Zaho'lu Artin'le kozlarını paylaşırken, aynı andada Mahmut ve Muharrem'i namlunun ucundan almaya çalışıyor..Üç asker ölümün soğuk yüzüne karşı yapabilecekleri tek şey birbirlerine güvenmek.Çeliktepe ise bu kez Hakan Asteğmen'in çığlıklarıyla inliyor..Küpeli Necla hem karakolu,hem Hakan'ı can evinden vuracak bir hamleyle çıkıyor sahneye..
Download: Get Sakarya.Firat.BL.19.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

20. BÖLÜM

Sakarya Fırat'ta heyecan hız kesmiyor!


Çeliktepe'nin ortasında, üstelik tam da sevdiği adamın kurşunuyla can veren öğretmen Müge'nin ardından, Poyraz timinin yas tutmayabile vakti yok. Osman, artık kangren haline gelen Necla meselesini çözmeye kararlı. Dağlara ilk atılansa, intikam ateşiyle yanan Hakan Asteğmen.
İşlediği son cinayetin ardından sınırı geçen Necla'nın ensesinde ise ölümün soğuk nefesi var.
Download: Get Sakarya.Firat.BL.20.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


21. BÖLÜM


Necla'yı yakalayan Poyraz timi, şimdi çok zorlu bir yolculuğu sağ salim tamamlamak zorunda. Bölgenin en azılı teröristi, Osman'ın elinden kurtulmak için her yolu denerken, büyük bir terörist gurubu askerleri kuşatıyor. Azalan cephane, açlık, susuzluk ve ölüm, Çeliktepe'li Komandoları zor bir tercihle yüz yüze bırakıyor.
Öte yanda, Bakır Necla'yı kurtarmak için çırpınırken, Nihan süpriz talibinin şaşkınlığı içinde.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.21.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..22. BÖLÜMSakarya Fırat'ta heyecan hız kesmiyor!

Poyraz Timi Kuzey Irak'tan bölgenin en azılı katilini yanına alarak dönüyor. Cephaneleri yetersiz, suları yok, iki yaralı asker var ve timin etrafı kalabalık bir terörist grubu tarafından kuşatılmış. Hakan Asteğmen, hayatının en zor kararını veriyor: ölüme tek başına yürümek! Osman, sırtındaki büyük görevi alnının akıyla yerine getirmek istiyor.Nihan ise, bir yol ayrımında. İbre Berat'ı mı gösterecek, yoksa...?Download: Get Sakarya.Firat.BL.22.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


23.BÖLÜM


Poyraz Timi, etraflarını saran ölüm çemberini aşıp Çeliktepe'ye dönüyorlar ama dinlenmeye bile vakitleri yok.Necla'nın karakolda olması demek yanlarında bir saatli bomba olması demek.Osman ve Nihan arasında soğuk rüzgarlar esiyor.Ölümün ve ihanetin kol gezdiği bir dünyada, ilk yaralanan yine aşk oluyor.Bakır, büyük hamlesini yapıyor, tek hedefi Necla'yı kurtarmak.Kullanacağı silah ise, Çeliktepe'nin en güleryüzlü siması...


Download: Get Sakarya.Firat.BL.23.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
24. Bölüm


Mahmut'un acısı bütün Çeliktepe'nin üstüne çöküyor. Küçük çocuklarının sağlık haberlerini bekleyen Mahmut'un yapabileceği tek şey bekleyip dua etmek. Osman ve Muharrem ise Diyarbakır'daki rehinelere ulaşabilmek için zamanla amansız bir yarış içinde. Ve sevdiği adam birkez daha ölümle burun burunayken, Nihan içinde bulunduğu açmazdan çıkmaya çalışıyor.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.24.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

25. Bölüm

Osman ve Nihan arasında kara bulutlar! Bütün Tekintaş’lar Berat’a tam destek vermişken, Nihan Osman’a korkunç gerçeği söylemek konusunda tereddüt içinde. Necla’nın naklediliyor olması da, Bakır için son şans. Fatma Kanat ise bir kez daha oğluna kavuşmak umuduyla otobüste. Sakarya’nın Fırat’a, Fırat’ın Sakarya’ya yolculuğu, heyecanlı bir bölümle devam ediyor.Download: Get Sakarya.Firat.BL.25.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


26. Bölüm (Sezon Finali)

Necla'nın naklini yapan konvoy, bu kez Bakır'ın namlusunun ucunda.Bakır'ın Necla'yı bırakmaya hiç niyeti yok. Osman ise, umutsuz bir çabayla bu azılı teröristi kaçırmamak için canını ortaya koyuyor. Poyraz timi uzakta, durum umutsuz ve Osman, gövdesine saplanan kurşunla yapayalnız. Güç bela oğluna kavuşan Fatma'nın gördüğü manzara ise dayanılır gibi değil.

Sezonun son bölümünde Osman ölüm ile hayat arasında.Download: Get Sakarya.Firat.BL.26.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..27. BÖLÜM


Osman Kanat ecelle pençeleşirken, artık herkes umutların tükendiği noktada. Fatma Kanat, acılı bir asker anası olarak metanetini korumaya çalışırken, Nihan Osman'dan gelecek sağlık haberini bekliyor. Çeliktepe ise diken üstünde; arkadaşlarını kaybetme ihtimali bile, Çeliktepe Karakolu’nu ayağa kaldırmaya yetiyor. Heyecan fırtınası devam ediyor…


Download: Get Sakarya.Firat.BL.27.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


28.BÖLÜM

Ölümün eşiğinden dönen Osman Kanat, baba ocağında... Kafası ise son derece karışık: Nihan’la annesi arasındaki gerginlik, bir yanda askerlikten ayrılma düşüncesi ve öbür yanda rüyalarına giren dağlar... Fatma, oğlunu tekrar kurşunların önüne göndermemek için elinden geleni yaparken, Nihan umutla Osman’ı bekliyor. Zeliha’nın yükselen beklentisi, ve Ethem’in ansızın karşısına çıkan Aşk!
Download: Get Sakarya.Firat.BL.28.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

29. BÖLÜM


Osman'ın dağlara dönüşü, Küpeli Necla'nın huzursuzluğunu iyice artırıyor. Osman'ın dönüşü, ayrıca iki düşmanı, Bakır ve Berat'ı aynı safta birleştiriyor. Osman'ın karşısındaki husumet duvarı iyice yükselirken, Nihan aralarındaki en büyük engeli, ablası Necla ile ilgili gerçeği açıklıyor Osman'a.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.29.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


30. Bolum

Çeliktepe Aşı kampanyasında! Poyraz’ın komandoları iğneden korkuyor! Sakarya Fırat hız kesmiyor. Köylerde aşı kampanyası yürüten Osman ve adamları, yollarındaki ölümcül tuzaktan kurtulabilecekler mi? Albay Hüsamettin’in Osman’la yürüttüğü gizli çalışma... Aşkın ve ölümün iki nehirde akan hikayesi: Sakarya Fırat!


Download: Get Sakarya.Firat.BL.30.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
31. BÖLÜM


Çeliktepe Karakolu’nda bayram! Asker ocağında bayramı karşılayan kahramanlar, hiç hız kesmeden yeni maceralara atılıyorlar. Bölgedeki büyük hareketliliğin sebebi ne? Nihan’la, Durali’yle, Mahmut’la, Berat’la aynı anda kavga eden Osman’a neler oluyor? Garip davranışlarının sebebi ne?!


Download: Get Sakarya.Firat.BL.31.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

32.Bölüm


Çeliktepe karakolu, Osman’ın taşkın davranışları yüzünden şokta. Bir asker, hele Osman Kanat tüm bunları yapabilir mi? Osman Kanat’ın karanlık yolculuğu sürerken, sınırdaki ıssız dağlarda heyecan dolu, nefes nefese bir takip. Poyraz Timi tatsız, Nihan şaşkın.
Sakarya Fırat, bu hafta da hız kesmiyor.

Download: Get Sakarya.Firat.BL.32.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


33.BÖLÜMOsman Kanat’ın yaşadığı büyük değişim ne anlama geliyor. Dağlarda, sonu belirsiz bir maceraya atılan Osman’ı bekleyen büyük tehlike. Arkadaşlarını tanıyamayan Çeliktepe komandoları, Osman yüzünden kalpleri kırılan Nihan ve Fatma... Herkes gergin bir bekleyiş içinde. Sınır ötesine yapılan büyük yürüyüş. Sakarya Fırat, soluksuz izleyeceğiniz bir bölümle daha ekranda...
Download: Get Sakarya.Firat.BL.33.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..34. BÖLÜM


Poyraz Timi, bu kez dağlarda bekleyen kalleş pusunun tam üzerine yürüyor. Komandoları bekleyen bir mayın tarlası. Çeliktepe'nin askerleri her yeri kana boyayacak bir tuzağa doğru giderken, Nihan Osman'ın umulmadık dönüşüyle şaşkın. Ethem'deki değişim tam gaz devam ediyor. Berat ise Nihan'a ulaşabilmek için bir yol arayışında.
Sakın kaçırmayın.Download: Get Sakarya.Firat.BL.34.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

35. BÖLÜM


Osman annesini ikna etmeye çabalarken, Nihan tarafında da işler karışık. Bakır ise, ölümcül planı için ortalığı ateşe vermek niyetinde. Taner gelen bir telefondan sonra diken üstünde. Ethem ise, hayatla ölüm arasında, sadece Osman ve arkadaşlarına güvenmek zorunda.
Sakarya Fırat, soluksuz izleyeceğiniz bir bölümle daha ekranda...


Download: Get Sakarya.Firat.BL.35.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

36. BÖLÜM


Sakarya Fırat, nefes nefes izleyeceğiniz bir bölümle daha ekranda!
Osman, hem Ethem e ulaşmak, hem de Bakır ın ortalığı kana bulayacak tuzağını engellemek için zamana karşı bir yarışa giriyor. Mürsel Ağa ve Nihan, Ethem den gelecek sağlık haberini beklemekte. Çeliktepe Karakolu ise, İstanbul dan Taner e koşan tuhaf bir misafiri ağırlıyor.
Yeni bölümüyle Sakarya Fırat ı sakın kaçırmayın


Download: Get Sakarya.Firat.BL.36.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
37. BÖLÜM

Osman,Nihan'la evlilik konusunda artık en zorlu engelle karşı karşıya:annesi..! Fatma, Osman'ın niyetini duyunca ortalığı birbirine katıyor.Necla, hamile olan bir teröristi kurtarmak için,yine kendine özgü bir yöntem kullanıyor.Çeliktepe'ye gelen yeni asker ise, bütün Poyraz Timi için merak konusu...


Download: Get Sakarya.Firat.BL.37.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..38. BÖLÜM


Sakarya Fırat soluksuz izleyeceğiniz bir bölümle daha karşınızda. Osman, Nihan'a resmen talip oluyor.Fatma'nın şiddetli itirazları yanında Osman'la Nihan'ı bir araya getirmemek için çılgın bir plan yapan biri daha var.. Çeliktepe şehidine ağlarken Osman yeni bir mücadelenin eşiğinde duruyor.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.38.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

39. BÖLÜM


Osman ın Nihan la evlenmek istemesi, Berat ı rahatsız eder. Uykuları kaçan biri daha var: Necla. Küpeli, Osman ı ele geçirmek amacıyla baskın verdiği evde, kendisini bekleyen sürprizden habersiz. Fatma Kanat ise, oğlunu bu kararından caydırmak için her şeyi deneyecek. Ve en ciddi tehdit, bu kez Nihan ı hedefliyor.
Sakarya Fırat, soluksuz izleyeceğiniz bir bölümle daha ekranda...


Download: Get Sakarya.Firat.BL.39.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..40. BÖLÜM


Herkes kaçırılan Nihan'ı ararken, bütün gözler yine Osman'ın üzerinde. Osman, Nihan'ın izini sürebilmek için çareler ararken, dağın kanunları işlemeye devam ediyor. Çeliktepe kışa hazırlık yapıyor, Bakır ve Berat cephesi ise, yeni oyunlar peşinde.Download: Get Sakarya.Firat.BL.40.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
41. BÖLÜM


Çeliktepe Karakolu kurban bayramında! Nihan'ın dönüşünden sonra, Osman'ın aşması gereken son engel, artık annesi Fatma. Osman, Atabey'e giderken, Durali Başçavuş'un hiç beklemediği konuklarından hiç ummadığı bir sürpriz var.
Sakarya Fırat, soluksuz izleyeceğiniz bir bölümle daha ekranda...


Download: Get Sakarya.Firat.BL.41.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
42.BÖLÜMPusu bu kez Mürsel Ağanın yolunu kesiyor.Üstelik de kucağında torunu Deniz varken.Necla tuttuğu silahın bu kez Deniz’i hedeflediğini öğrenince ne yapacak? Osman ve Nihan ise artık nişan hazırlıklarını konuşuyorlar. Sakarya Fırat soluksuz izleyeceğiniz bir bölümle daha ekranlarınızda…Sakın kaçırmayın…

Download: Get Sakarya.Firat.BL.42.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..43. BÖLÜMSakarya Fırat nefes nefese bir bölümle daha ekranlarınıza geliyor.Osman'la karşı karşıya gelen Necla dağlara doğru koşarken Deniz'i bir kez daha geride bırakıyor. Bakır ve Berat ilçede hiç tahmin etmedikleri bir sürprizle karşılaşıyor. Atabey'de ise kız isteme hazırlıkları son hızla devam ediyor. Çeliktepe Karakolu Mihri'nin yaptığı plana karşı bir hazırlık içinde.

Download: Get Sakarya.Firat.BL.43.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


44.BÖLÜM

Sakarya Fırat fırtınası devam ediyor.
Halis ve Osman teröristlerin büyük operasyonunu sekteye uğratırken Çeliktepe karakolu büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Atabey’de kız isteme hazırlığı sürerken Nihan cephesinde de heyecan devam ediyor. Berat Osman’ın ailesinin geleceğini haber alınca Bakır’la başka planlar yapıyor.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.44.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

45. BÖLÜM

Çeliktepe Karakolu büyük baskının yaralarını sararken, Necla cephesinde de dengeler değişiyor. Necla, Mihri'den yeni taleplerde bulunuyor. Karakola gelen Hüsamettin Albay Necla'nın hain tuzağıyla karşı karşıya kalıyor. Serbülent, Fatma ve İbrahim Nihan'ı istemek için Atabey'den yola çıkıp maceralı bir yolculuğa başlıyorlar. Mürsel Ağa'nın konağı da gelecek misafirler için hazırlanıyor.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.45.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

46. BÖLÜM


Necla’nın Albay’a kurduğu tuzakla Osman ve Konvoy büyük bir tehlike altında…Bu sırada İlçe’ye gelen Kanat ailesini karşılamak Ethem’e düşüyor.İki ailenin buluşması yeni dostlukların başlangıcı oluyor.
Osman ve Nihan Albay’ın da katıldığı isteme telaşını yaşarken, Poyraz timi de nişana hazırlık yapıyor.
Necla ise Tekintaş ve Kanat ailesine bir sürpriz yapmayı planlıyor..


Download: Get Sakarya.Firat.BL.46.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
47. BÖLÜM

Sakarya Fırat’ta heyecan fırtınası sürüyor.
Mürsel Ağa’nın evinde nişan hazırlıkları yapılırken, Necla da kendi planını yapıyor. Bakır’ın karşı çıkmalarına rağmen,Necla’yı durduracak hiçbir şey yok..Berat’ın da gelişiyle tadı kaçan Osman ve Nihan’ın keyfi Çeliktepe askerlerini görünce yerine geliyor. Muharremin çaldığı türkülerle şenlenen nişan eğlencesi ; Necla’nın yaptığı sürprizle son buluyor..

Download: Get Sakarya.Firat.BL.47.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..48. BÖLÜM

Sakarya Fırat nefes nefese bir bölümle daha ekranlarınızda…

Olaylı geçen nişanın ardından Osman büyük bir ikilemde kalacak.
Nihan ve Osman’ın aşkı Necla’nın gölgesinde devam etmek zorunda…
Kanat ailesi Atabey’e doğru yola çıkarken, Mürsel Ağa ve Teslime’yi artık başka zorluklar bekliyor.
Çeliktepe’de ise olaylar durulmuyor.
Sarı Hoca’ya memleketten gelen telefon ve Sait’le birlikte Çeliktepe’den ayrılması Poyraz timini merakta bırakıyor.
Ve Osman Tugay tarafından özel bir göreve çağırılıyor…

Download: Get Sakarya.Firat.BL.48.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..49. Bölüm

Sakarya Fırat’ta bu hafta da sular durulmuyor.

Osman nişandan sonra bir kez daha Necla gerçeğiyle yüzleşiyor. Bakır ,Berat ve Necla işbirliği yaparak ortak hesapların içine girerken Maksut’un Necla’yla ilgili başka planları vardır.. Çeliktepe karakolunda gerilim artıyor.
Poyraz timinde ilk defa tartışmalar yaşanıyor.
Atabey’de ise nişan’ın yorgunluğu atılırken Fatma’nın Osman’la ilgili endişeleri devam etmektedir.Download: Get Sakarya.Firat.BL.49.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

50. BÖLÜM

Sakarya Fırat’ta heyecan fırtınası sürüyor.
Deniz’in kaçırılmasıyla Mürsel Ağanın evinde büyük bir acı vardır. Maksut’un Deniz’i kaçırması hem Necla’yı hem de Çeliktepe’yi harekete geçirir. Osman Poyraz Timiyle birlikte Deniz’in peşine düşer. Bakır ise Deniz’in Necla’nın çocuğu olduğu öğrenir. Yaşadığı şoktan sonra O da kendi yöntemleriyle Deniz’i bulmaya çalışır. Atabey’de de sular durulmuyor. Serbülent ve İbrahim’in tartışmasında Fatma Kanat arada kalır. Fakat bu sefer durum ciddidir. İbrahim’in Serbülent’i affetmek gibi bir niyeti yoktur. Durali ise Leyla’nın telefonda söyledikleri karşısında şaşkına döner.Download: Get Sakarya.Firat.BL.50.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


51. BÖLÜM


Necla Mihri’yle örgütteki durumunu tartışırken Çeliktepe’de terhis hazırlığı başlamıştır.
Osman ve Poyraz timi terhis olacak Zafer’le birlikte şehre inerler fakat Necla’nın onlara sürprizi vardır.
Durali ise kızını istemeye gelen delikanlıya güzel bir cevap verir. Berat Mürsel Ağa’yla ilgili planlarına başlamıştır.
Ethem bu duruma kızar ve kendine bir yol çizmeye karar verir.
Atabey’de ise Serbülent rahat durmaz ve en sonunda karakola düşer. İbrahim’i Fatma Kanat bile sakinleştiremez.Download: Get Sakarya.Firat.BL.51.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
52. BÖLÜM


Sakarya Fırat nefes nefese bir bölümle daha karşınızda...

Necla’nın şehir eylemi örgütte yankısını bulurken Çeliktepe Karakolu Zafer’in şehit edilmesiyle intikal hazırlığına başlar. Osman ve Poyraz timinin Necla’ya cevabı çok sert olurken Tekintaş ailesi aldığı haberle perişan olur. Tekintaşların yüreğine ateş düşerken Osman ve Nihan artık çıkmaz yola girmişlerdir. Atabey’de ise İbrahim ve Serbülent açacakları bakkal için dükkan arama telaşındadırlar.Download: Get Sakarya.Firat.BL.52.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


53. BÖLÜM


Sakarya Fırat’ta sular durulmuyor...

Osman ve Nihan büyük bir sınavdan geçiyorlar. Onlar için birliktelik artık eskisinden daha zor.
Teslime Osman’ı nefretle karşılarken ; İbrahim ve Fatma Kanat da ne yapacaklarına karar vermeye çalışıyorlar.
Mürsel Ağa ise Necla’nın cenazesini eyleme dönüştürmek isteyen örgütle karşı karşıya geliyor.
Çeliktepe Karakol’unda da Osman’ın örgüt tarafından açık hedef olarak görülmesinin endişesi hakim…


Download: Get Sakarya.Firat.BL.53.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
54. BÖLÜM

Sakarya Fırat heyecan dolu bir bölümle daha karşınızda..

Osman, Hüsamettin Albay’ın bildirdiği tayin emriyle ilgili hayati bir karar aşamasındadır. Osman’ın verdiği kararla Nihan rahat bir nefes alır. Fatma Kanat Osman’ın kararını sevinçle karşılar ve hazırlıklara başlar. Çeliktepe karakolunda ise şaşkınlık ve hüzün hakimdir. En büyük tepkiyi Mahmut verir ama yapacak bir şey yoktur. Osman Çeliktepe Karakol’uyla vedalaşırken, örgüt’ün Mihri’nin kampına yolladığı Miro çok sert bir eylem hazırlığındadır. Bakır ise Miro’nun kendisine de çökmesiyle büyük sıkıntı yaşamaktadır. Şehir kadrosu artık eskisi kadar rahat olamayacaktır.Download: Get Sakarya.Firat.BL.54.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
55.BÖLÜM

Sakarya Fırat’ta heyecan fırtınası sürüyor..

Osman Hüsamettin Albay’ın verdiği kararla yeni bir görev alır. Bu karar Poyraz timini sevindirirken Atabey cephesinde Fatma Kanat’ın hiç hoşuna gitmez. Teslime Osman’a olan tepkisini sürdürür,ama Osman ve Nihan bu zorlukları birlikte aşmaya kararlıdır. Bakır Necla’yı yaşatmaya çalışırken,Teslime Necla’nın yasını tutmaya devam eder. Diğer tarafta Berat Mürsel Ağa’yı bir tefeciye borçlandırır. Bu durum Ethem’le Mürsel Ağa’nın arasında büyük gerilime neden olur. Örgütte ise Miro’nun gelişiyle hareketlilik başlar.Miro şehir kadrosunu sıkı takip eder,Çeliktepe karakolu ise en önemli hedefidir..Download: Get Sakarya.Firat.BL.55.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..56. BÖLÜM


Sakarya Fırat’ta heyecan fırtınası sürüyor.

Osman Hüsamettin Albay’ın verdiği özel görevle sınırı geçmek için Sarı Hoca’yla birlikte ilerlemektedir. Fakat onların dağda oldukları haberini alan Miro, Osman ve Sarı Hoca’ya sürpriz hazırlamaktadır. Çeliktepe Karakolu’nda ise bir yandan Osman ve Sarı hoca’nın endişesi sürerken bir yandan da karakola yeni gelen askerlerin Poyraz’la olan çatışması yaşanmaktadır.
Mahmut yeni gelen askerlerden Fatih’le ilk kavgayı yaşar ; eski ve yeni askerler karşı karşıya gelir. Ethem ve Mürsel Ağa arasında ipler kopar ve Ethem evi terk eder.
Berat’ın planları yavaş yavaş işlemeye başlamıştır. Bakır ise Necla’yı kaçırmaya çalışırken polisle karşı karşıya gelir . Atabey’de İbrahim bakkal dükkanını işletmekte zorlanmaktadır. Bu sırada Serbülent Zeliha’yla konuşup açılmak için fırsat kollamaktadır.Download: Get Sakarya.Firat.BL.56.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
57. BÖLÜM

Sakarya Fırat’ta heyecan fırtınası sürüyor. Osman ve Sarı Hoca görevlerini başarıyla tamamlamışlardır ama asıl zorlu mücadele dönüş yolunda yaşanır. Miro’nun onların peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Dağda bir kedi fare oyunu başlamıştır. Cephaneleri ve yiyecekleri biten Osman ve Sarı Hoca çok zor bir çatışmaya girerler ve Sarı Hoca yaralanır. Çeliktepe karakolunda da Mahmut ve Fatih’in kavgasının cezasını kavgaya karışan Sait ve Hamza’nın yanında Taner ve Muharrem de çeker. Durali Başçavuş ayı boğanları kolay kolay bırakmaz. Nihan sıkıntıyla Osman’ın görevden dönmesini beklerken,bir yandan da babasını Berat’la girdiği yanlış yoldan çevirmeye çalışır. Evi terk eden Ethem, Sıtkı Babaya gider ama çok ciddi hastalanır. Onu tedavi etmek Sıtkı babaya düşer. Atabey’de ise Serbülent’in Zelihayı isteyecek olması İbrahim Kanat’ı yeni masraflar yüzünden telaşlandırır.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.57.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

58.BÖLÜM


Osman ve Sarı Hoca cehennemin tam ortasındalar. Üstelik Sarı hoca ağır yaralı ve Miro enselerinde ,gittikçe çember daralıyor. Çeliktepe Karakolunda da sıkıntılı bekleyiş sürüyor ve umutlar yavaş yavaş tükeniyor. Poyraz timi her an intikale hazır. Albay Hüsamettin ve Ayda Teğmen de Osman ve Sarı Hoca ‘dan gelecek bir telsiz bağlantısını bekliyorlar. Yerlerini tespit etmek kolay olmuyor. Atabey’de de Osman’dan haber alamayan Fatma Kanat hastanelik oluyor. Ethem Sıtkı Baba’nın tedavisiyle gözünü açıyorDownload: Get Sakarya.Firat.BL.58.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..59. BÖLÜM

Sakarya Fırat'ta hüzün var..Osman helikopterle Çelektepe'ye indiğinde Poyraz timi acı bir sürprizle karşılaşıyor.. Sarı Hoca şehit oluyor.. Çeliktepe karakolu şehidini Hüsamettin Albay ve Ayda teğmen'in de olduğu bir törenle uğurluyor.. Bu sefer Poyraz Timini toparlamak kolay olmuyor.. Miro Osman'la hesaplaşmak için ilçede başka bir hazırlığa giriyor.. Bakır'da Necla'yı hayata döndürme savaşı verirken Miro'nun baskılarıyla karşı karşıya kalıyor.. Berat yavaş yavaş Mürsel ağayı batağa çekiyor.. Mürsel ağa ve Ethem'in arasındaki buzlar eriyor; ama Ethem'in Berat'a karşı olan şüphesi ve tutumu değişmiyor.. Atabey'de ise Fatma Kanat, Zeliha'nın Serbülent'le ilgili söyledikleri karşısında şok oluyor ve asıl telaşlanan İbrahim Kanat oluyor..


Download: Get Sakarya.Firat.BL.59.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
60. BÖLÜM

Sakarya Fırat’ta heyecan fırtınası sürüyor. Miro ve Osman ilçede karşılaşıyorlar. Ama Miro sadece bununla yetinmiyor .Çeliktepe Karakolu’na da bir hediye yolluyor. Sarı Hoca’nın ölümünden sonra toparlanmaya çalışan Poyraz Timi bu durumla daha da çileden çıkıyor..Ayrıca Miro’nun hedefinde Nihan da var. Sıtkı Dede ise Mürsel ağa’yı girdiği yeni işler ve tefeci meselesiyle ilgili sert bir şekilde uyarıyor. Atabey’de İbrahim Kanat Serbülent’in evliliği konusunda dertleniyor ,Fatma Kanat ise kendini bu meseleye kaptırmış hazırlığa girişiyor..


Download: Get Sakarya.Firat.BL.60.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


61.BÖLÜM


Poyraz Timi , Hamza’nın peşine düşüyor. Hamza ise büyük bir aşiretle burun buruna geliyor. Dağda büyük bir kovalamaca başlıyor.. Çeliktepe Karakolunda Durali ve Hakan Asteğmen ,Ayda Teğmen’in getirdiği psikologla uğraşırken Fatih’in hikayesi herkesi şaşırtıyor. Ethem ve Yeter evlilik hesapları yapmaya başlıyor, ama Ethem’in işi çok zor. Atabey’de de İbrahim , Zeliha’nın babası İhsan’la yaptığı konuşmayı telafi etmeye çalışırken işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor..Download: Get Sakarya.Firat.BL.61.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


62. BÖLÜM

Sakarya Fırat'ta sular durulmuyor.Nihan'ın aniden ortadan kaybolması herkesi tedirgin eder. Osman, Ethem, Mürsel ağa her yerde Nihan'ı aramaktadır. Teslime ise yastadır, Nihan'ın yokluğuyla iyice içine kapanır. Osman, Nihan'ı bulmanın çarelerini ararken acı bir sürprizle karşılaşır. Karakolda ise psikolog testler yapmayı ve Poyraz Timini incelemeyi sürdürür.Poyraz Timinin testlere verdiği tepki Ayda Teğmen ve psikoloğu şaşkına çevirir. Diğer tarafta Bakır, para sıkıntısını kendi yönetemleriyle çözerken, Miro'yla burun buruna gelir. Atabey'de ise İbrahim, Zeliha'nın babasıyla yaptığı konuşmadan sonra durumu toparlayamamamış, işler iyice içinden çıkılmaz bir hal almıştır.
Download: Get Sakarya.Firat.BL.62.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


63. BÖLÜM

Sakarya Fırat’ta yas var, intikam var. Osman Nihan’ın ölümüyle darmadağın olur. Ölüm acısı ve intikam hırsı Osman’da garip bir sessizliğe döner. Ama bu fırtına öncesi sessizliktir. Çeliktepe Karakolu da Osman’ın durumunu endişeyle izlemektedir. Durali ve Hakan Asteğmen bir yandan Osman’ı kollarken bir yandan da Nihan’ın katillerinin bulunması için Tugayla sürekli irtibat halindedirler. Osman katilleri kendisi bulmaya kararlıdır ve sonuca ulaşacaktır. Tekintaş ailesi ise Nihan’ın ölüm haberiyle yıkılır. Aileyi toparlamak Ethem’e ve Yeter’e düşer. Mürsel Ağa’nın yüreği bu acıya dayanamaz. Atabey’de ise durum farklı değildir,İbrahim ve Fatma Kanat aldıkları bu haberle yollara düşerler. Bakır ise Necla’dan bu haberi gizlemeye çalışır, ama başaramaz. Öte yandan Bakır’ın Berat’la yaşadığı restleşme taraflardan birinin sonu olacaktır.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.63.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

64.BÖLÜM

Çeliktepe Karakolunda,İbrahim ve Fatma Kanat Poyraz timiyle birlikte Osman'ın dönüşünü bekler.Karakola gelen haber ise herkesi şaşırtır. Osman Berat'ı öldürmüştür ve Tugay'da kendisine verilen cezayı beklemektedir. Nihan'ın acısını bastırmaya çalışan ve Poyraz timinin canını çıkartan Osman'ı sakinleştirebilen tek kişi vardır: Fatma Kanat. Fatma Kanat Osman'ı sakinleştirirken, Durali'ye yine kök söktürür. Tekintaş ailesinde ise acılar bitmez. Teslime telefonda duyduğu sese inanmaz, yüreği buna dayanmaz. Ethem, çaresiz ne yapacağını düşünürken yanında yine Yeter vardır. Bakır, Tefeci Muzafferden ele geçirdiği senetlerle Mürsel Ağayı köşeye sıkıştırma planları yapar. Atabey'de ise Serbülent yeni iş girişimlerinde bulunur. Bu iş İbrahim Kanat'ın başına dert açar. Ve Çeliktepe Karakoluna süpriz bir misafir gelir, ama bu misafir peşinde belalar da getirmiştir.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.64.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


65. BÖLÜM


Sakarya Fırat’ta heyecan fırtınası sürüyor. Çeliktepe Karakolu Kerküklü Süleyman’ın peşinden gelen Miro’yla çatışır. Miro, Kerküklü’nün getirdiklerini ister ve yoğun ateş altında Kerküklü Süleyman ve Osman tugay’a emaneti götürebilmek için ateş hattından çıkmaya çalışırlar. Ama şehir’e ulaşmaları kolay olmayacaktır. Bakır onları karşılamak için hazırlık yapar. Diğer taraftan Ethem,Mürsel Ağa’ya annesinin öldüğünü söylemek zorunda kalır. Babasını hastaneden çıkaran Ethem, onun artık tek dayanağıdır. Atabey’de ise Fatma Kanat İbrahim’i yola getirmek için ona küçük bir oyun oynar. İbrahim de bu tuzağa düşerek Zeliha’yı istemek için İhsan’la iyi geçinmeye çalışır. Finalde ise Osman’ı Kerküklü’nün hazırladığı çok büyük bir sürpriz beklemektir.Download: Get Sakarya.Firat.BL.65.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

66. BÖLÜM

Sakarya Fırat nefes nefese bir bölümle daha karşınızda... Kerküklü'nün şakası Osman'a pahalıya patlar. Osman karşısına çıkan bu çetin ceviz kız karşısında ne yapacağını şaşırır. Esma'yla Osman sürekli didişmeye başlarlar. Hastalanan askerlerin hastaneye sevki sırasında baskın yemesi Çeliktepe karakolunu harekete geçirir. Miro, Murat'ın da başlarında olduğu asker grubunu kaçırır. Osman, Kerküklü ve Poyraz Timi, Miro'nun peşine düşer. Bu sefer Hakan Asteğmen ve diğerlerinin askerleri almadan dönmeye niyeti yoktur. Mürsel ağa cephesinde ise işler iyice sarpa sarar. Bakır elindeki senetlere karşılık Ethem'e evden çıkmaları için süre verir. Ethem köşeye sıkışmıştır, çaresizdir. Atabey'de Serbülent Zeliha'yı istemesi için İbrahim'e şantaj yapmaya başlar.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.66.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


67. BÖLÜM

Sakarya Fırat’ta bu hafta nefes nefese bir kovalamaca var. Poyraz Timi Miro’nun ensesinde…Dağdaki büyük takipte Miro köşeye sıkışıyor. Çeliktepe Karakolunda ise Durali ve Hakan Yavuzer Albay’ın karşısına tedirginlikle çıkıyor. Hakan verilen ceza karşısında şaşkınlığa uğruyor. Ethem çaresiz yavaş yavaş konaktaki eşyalarını toplamaya başlıyor. Bakır’ın elindeki senetleri ödemek için Kalafat’ın çabası da yetmiyor. Mürsel Ağa’ya durumu çaktırmamaya çalışsalar da artık yapacak bir şey kalmıyor.Atabey’de ise İbrahim belediye cezasını nasıl ödeyeceğini düşünürken Serbülent’in şantajı devam ediyor.İbrahim son çare bahçe satmaya kalktığında ise bu sefer de Fatma engeliyle karşılaşıyor.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.67.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

68. BÖLÜM


Sakarya Fırat nefes nefes bir bölümle daha karşınızda.. Poyraz Timi Kulaksız Miro’yu yakalamanın keyfiyle hep birlikte Kerküklü Süleyman’ın evine yemeğe giderler. Keklik Ana’nın muhteşem yemekleriyle birlikte güzel bir akşam geçirirler. Kerküklü Süleyman, yeğeni Esma’yı Osman’dan uzak tutmak için elinden geleni yapar ve ortaya tatlı çekişme çıkar. Tugay’da ise Miro’yu konuşturma çabaları boşa çıkar.Halis’in Miro’yla ilgili başka planları vardır. Dağa götürüp bıraktıkları Miro hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır. Mürsel Ağa cephesinde ise Kalafat’ın çaresiz bir şekilde artık onların yanından ayrılacak olması Ethem’i bir kez daha yıkar.Osman’ın bu zor günlerinde onların yanında yer alması Mürsel Ağa’ya moral olur.Atabey’de de Serbülent’in kız isteme telaşı İbrahim’i iyice çileden çıkarır.Ama yapacak bir şey kalmamıştır,hep birlikte Zeliha’yı istemeye giderler.Ama İbrahim orada da yapacağını yapar…

Download: Get Sakarya.Firat.BL.68.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


69. BÖLÜM

Sakarya Fırat’ta heyecan fırtınası durmuyor. Poyraz Timi, suikaste uğrayacağını öğrendiği Kaymakamı korumak için köye gider. Kaymakam yeni açılacak mandıra hazırlığı için köydedir ve teröristlerin hedefindedir. Osman, Kerküklü ve Poyraz Timi ateş hattından kaymakamı çıkarmak için uğraşırken,çatışmanın ortasında Osman’ı başka bir sürpriz beklemektedir. Necla Bakır’ın da desteğiyle artık kendine yeni hedefler koymaya başlar, hazırlıklara girişir. Ethem ise Kalafat’ın çalıştığı yeri gördüğünde yıkılır, ama Sıtkı Dedenin yardımıyla yeni bir iş fırsatı yakalar. Atabey’de ise İbrahim Fatma Kanat’a bahçeyi sattırmak için uğraşırken, Serbülent de kendince para bulma çabası içindedir.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.69.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


70. BÖLÜM

Sakarya Fırat nefes nefese bir bölümle sezon finali yapıyor. Poyraz Timi şafak sayıyor.
Çeliktepe'de terhisçiler gitme hazırlığı yaparken Necla ayaklanır.Necla Miro'yla ilgili planlarını hemen devreye sokar ve Çeliktepe Karakolu hiç beklemedikleri bu durum karşısında şok olur. Osman Durali'nin kendisine verdiği görevle yine Esma'yla karşılaşmak ve vakit geçirmek zorunda kalır. Ve yine birlikte geçirilen süre boyunca didişirler. Atabey'de ise İbrahim tam herşeyi toparladım, borcu halledeceğim derken Fatma'nın Osman için düşündüklerini öğrenince şok olur.


Download: Get Sakarya.Firat.BL.70.FYRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


71. BÖLÜM

Küpelinin yaşadığını öğrenen Osman intikam ateşini yeniden yakıyor..Karakola hain saldırı yapan ve umduğunu bulamayan ve planları alt üst olan Küpeli geri çekilmek zorunda kalıyor.. Fakat Çeliktepe'den bir askeri de kendi saflarına çekmeyi başarıyor.. Er Fatih'i ele geçiren Necla Fatih'in fikrine sıcak bakarak onuda örgüte katıyor ve bir video hazırlatıp Çeliktepe' ye gönderiyor.. Videoyu izleyen komutanlar durum karşısında şaşkın ve sinirli olsalarda Fatih videoda son sözlerinde bir ipucu veriyor..

Download: Get SkryFrt.BL.71.DVBRip.XviD.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


72. BÖLÜM

Osman ve Kerküklü bir taraftan Fatih için ilçede iz sürmekte, bir taraftan da karşılarına çıkan sorunları ortadan kaldırmak için iz bırakmaktadırlar.. Esma'nın bir adamla görüşmesi Kerküklü ve Osman'ı deliye döndürür.. Çeliktepe Karakolu'nda unutulmaz anlardan biri daha yaşanır.. Ethem, Mürsel ve Sıtkı ellerinde çikolata Yeter'i istemek için Durali'nin kapısını çalar.. Atabey'de ise düğün hazırlıkları devam etmektedir.. Bu arada Fatma'nın Osman için kız bulması İbrahim'i çileden çıkarır.. Ama Fatma kararlıdır.. Osman'ı evlendirecektir.. Bakır Necla'yı korumak için canını dişine takıp dağa çıkmış ama karşısına çıkan ilk engel yine Necla olmuştur.. Onu ikna etse de Miro bu durumdan çok rahatsızdır.. Denize düşen yılana sarılır misali, Kerküklü ve Osman Fatih'i kurtarmak için kendilerini bir cehennemin içine atarlar..


Download: Get 10 Sakarya Firat 72. Bolum - www.CaddeRehber.com.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..

73. BÖLÜM

Sakarya Fırat nefes kesen bir bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor... Osman ve Kerküklü Fatih'i Necla'nın planına alet olmaktan kurtarır ama Necla'yı kıl payı ellerinden kaçırırlar.. Fatih'in dönüşü Çeliktepe'de sevinçle karşılanır.. Atabey'de ise Serbülent düğün öncesi büyük bir hayal kırıklığına uğrar.. Fatma Hüsniye'nin fotoğraflarını mail attırınca, Osman Poyrazın diline düşer.. Necla'nın ilçedeki başarısızlığı Bakır, Miro ve Necla ilişkisini iyice gerer.. Kerküklü ve Osman Esma'nın sabaha karşı eve geldiğini öğrenince soluğu yanında alırlar.. Ama Esma'nın niyeti zannettiklerinden başkadır.. Poyraz timi brövelerini alarak profesyonel askerliğe geçer.. Ethem ve Yeter, Durali ve Osman'ın şahitliğinde evlenir.. Nikah sonrası Deniz'i yurttan almak için gittiklerinde ise karşılarında yine Necla vardır..

Download: Get 9 Sakarya Firat 73. Bolum - www.CaddeRehber.com.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..74. BÖLÜM:Download: Get 8 Sakarya.Firat.BL.74.DVB.XviD.by.ramses77.TORA.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
75. BÖLÜM

Sakarya Fırat'ta bu hafta da heyecan hız kesmiyor.. Osman ve Poyraz Timi Çeliktepe'yi baskından kurtarmak için Necla ve Miro'nun peşini bırakmak zorunda kalırlar.. Baskında Ayda Teğmen acı bir sürprizle karşılaşır.. Necla ve Miro düştükleri tuzağın hesabını Mihri'den sormaya giderler.. Ama bu hesabın faturası başka birine kesilir.. Mürsel Deniz'den öğrendiği bilgiyle sarsılır.. Osman Fatma'ya karşı hazırladığı planı uygulayabilmek için Kerküklü karşısında ter döker.. Teğmenliğe yükselen Hakan Ayda'nın hiç beklenmeyen isteğiyle şaşırır.. Atabey'de düğün yemekleri kaynarken, Serbülent Coşkun'un intihar girişimiyle uğraşır.. Osman, Kerküklü ve Esma'nın da içinde bulunduğu Halis'in arabası, düğüne yetişmek üzre hızla yol alırken teröristlerin kontrol noktasında durdurulur..
Download: Get 7 Sakarya Firat 75. Bolum on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


76. BÖLÜM

TRT ekranlarında Sakarya Fırat fırtınası devam ediyor.. Osman, Kerküklü ve Esma'nın terörist kontrol noktasından kurtulup Atabey'e gelişleri ikinci bir düğün havası yaratır.. Ancak çatışmadan kalan iz herkesi ayağa kaldırır.. Osman'ın yanında Esma'nın olması Fatma'nın bütün planlarını suya düşürür.. Hakan Ayda'nın talebiyle zor bir durumla karşı karşıya kalmıştır.. Babasına söylediği sözlerin ağırlığı altında ezilir.. Durali'ye yakalanan Mahmut ve Fatih bir şehir efsanesi zannettikleri cezanın gerçek olduğunu öğrenirler.. Necla'nın sevdasından gözü dönen Bakır bu kez sessiz kalmaz, Miro'nun boğazına sarılır.. Serbülent'in düğün heyecanı pahalıya patlar.. Mihri'nin eylemi bu kez Ethem'in canını yakar.. Osmanlar düğün evinde aldıkları acı haberler şok olur..


Download: Get 6 Sakarya.Firat.BL.76.DVB.XviD.by.ramses77.TORA.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


77. BÖLÜM

Osmanlar Yeter'i kurtarmak için son sürat geri döner.. Yeter'in yokluğunda Ethem perişan olur.. Bakır ve Seyfi kamptan ayrılmıştır fakat Miro Bakır'la davasını öyle kolay kapatmayacaktır..Durali Ati'yi dövüp sandalyesini kıran abisine cezasını verir.. Gece derslerini Murat vermeye başlayınca Poyraz timi derslerden keyif almaya başlar.. Ayda'nın babası Hakan'ı tehdit eder.. Mürsel ağa Yeter'i kurtarmak için gururunu ayaklar altına almayı göze alır.. Necla Deniz için bir kez daha Mihri'nin karşısına çıkar.. Poyraz timi ile birlikte ayakların tozu üzerinde olan Osman ve Kerküklü Yeter'i bırakıldığı köyden alır.. Ama arkalarını dönmeden köyde roketler patlamaya başlar..


Download: Get 5 Sakarya Firat BL77 (14.09.2011) DVBRip XviD-LTRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..78. BÖLÜM

TRT ekranlarında Sakarya Fırat heyecanı kaldığı yerden devam ediyor Osman ve Poyraz Timi köy meydanında gördükleri manzarayla dehşete düşer. Çıkan çatışmada Çeliktepe yine şehit verir. Askerler sonu gelmeyen bu kabustan dolayı çok huzursuzdur. Durali nin başı ise Ati nin abisiyle derttedir. Osman ın Halis e arabasını teslim etmesi ön camdaki kurşun deliği nedeniyle sancılı olur. Serbülent in evlilik için kurduğu hayaller sofraya oturunca yıkılır. Ethem bir gece vakti yine Necla yı karşısında bulur. Ama Necla nın bu seferki niyeti Ethemlerin işine yarayacaktır. Albay Poyraz Timini girdiği bunalımdan çıkarmak için onlara yeni bir görev verir. Ama bu görev aldıkları diğer görevlerden oldukça farklıdır.


Download: Get 4 Sakarya Firat Blm 78 DVBRiP XViD - BTRG.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


79. BÖLÜM

Sakarya Fırat nefes kesen bir bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor.. Yol şantiyesinde Poyraz Timi'nin sıkıntılı bekleyişi sona erer, ama kalabalık bir terörist grubu vardır.. Ethem elindeki fotoğraflar sayesinde Bakır'la amansız bir pazarlığa oturur.. Serbülent'le Zeliha'yı evlendiren Fatma yine rahata eremez.. Adliye Selam'nın yeniden ortaya çıkışı İbrahim'i zor durumlara sokar.. Ayda ve Hakan gittikçe birbirlerine açılırken Osman'da sonunda Esma'nın elini tutar.. Kerküklü'nün aldığı gizli bir görev ise onları yepyeni bir maceranın içine sürükler..Download: Get 3 Sakarya Firat BL79 DVBRip XviD on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..
80. BÖLÜM

Sakarya Fırat nefes kesen bir bölümüyle daha TRT ekranlarında.. Bakır'ın Fletcher'la yaptığı görüşme maksadını aşar.. Ve Bakır Necla'ya karşı oldukça zor bir duruma düşer.. Ethemler konağı yerleştirirken kapıyı hiç ummadıkları biri çalar.. Poyraz Timi Kerküklüyü bulmak için uzun ve çetin bir takibe başlar.. Mihri'nin amacı ise Kerküklüyü konuşturmaktır.. Bunun için akla hayale gelmeyen yöntemlere başvurur.. Acaba Osman ve Poyraz timi Kerküklüyü bu işkenceden kurtarabilecekler mi?Download: Get 2 Sakarya.Firat.80.DVBRip.XviD.OpeD.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..


81. BÖLÜM

Sakarya Fırat nefes kesen bir bölümüyle daha TRT ekranlarında.. Osman ve Kerküklü karşısında Fletcher'ın çok şansı yoktur.. Görevini başarıyla tamamlamış gitmek üzere olduğunu zannederken havaalanında acı bir sürprizle karşılaşır.. Miro Necla'dan kurtulma planını şeytani bir ustalıkla devreye sokar.. Atabey'de ise Adliye Selma bardağı taşıran son damlayı yapar.. Ve artık Fatma'nın hışmından kurtulamaz.. Sıtkı kulübesinde yine davetsiz bir misafir ağırlar.. Ama bu kez bedeli çok ağır olur..Download: Get 1 Sakarya.Firat.Bolum.81DVBRip.avi on Wupload.com


İYİ SEYİRLER..Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
bölümleri, fırat, link, sakarya, tek, tüm

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Hizli Erisim


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:25 PM.

Sitemiz Google aramalarında film indir kelimesinde öncülük etmekle beraber sizlere daha iyi hizmet vermek için buradadır.Sitemizde film indirebilir, izleyebilir ve görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.Sitemizde keyifli vakit geçirebilmeniz dileğiyle.Sitemiz Google fanatiği ve aşığıdır.
film indir | online film izle | Site haritası
| Rss Besleme

film indir

1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Adını Feriha Koydum, Akasya Durağı, Al Pacino, Al Yazmalım, Angelina Jolie, Anneler İle Kızları, Antonio Banderas, Arka Sokaklar, Arka Sıradakiler, Arşivcilere Özel, Band Of Brother, Belgesel İndir, Belgeseller, Beyaz Show, Biyografiler, BluRay Filmler, BoxSet, Brad Pitt, Bruce Lee, Canan, Chuck, Çizgi Film İndir, Çizgi Film İzle, Çizgi-Anime Film İndir, Çocuklar Duymasın, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Cüneyt Arkın, Çöp Kutusu, D-M-M Kralı, Dexter, Diğer Uploadlar, DivX Filmler, Dizi Fragmanları, Dizi Haberleri, Dizi Uploadları, Dizi İzle, DVD Filmler, En İyi & Oscarlı Filmler, Erotik Filmler, Fatma Girik, FatmaGül'ün Suçu Ne ?, Film & Dizi İncelemeleri, Film Arşivi, Film Fragmanları, Film Uploadları, Filmindir Anketleri, Filmindir Forum Oyunları, Filmindir.GEN.TR Film & Dizi Uploadları, Forum Duyuruları & Haberleri, Forum Kuralları, Fringe, Geniş Aile, Gossip Girl, Gün Akşam Oldu, Haftanın Filmi, Hayat Devam Ediyor, HD & BLURAY & DVD-R Filmler, House M.D., Jackie Chan, Jason Statham, Jean Claude Van Damme, Jim Carrey, Johnny Depp, Kadir İnanır, Kalbim 4 Mevsim, Kemal Sunal, Keşanlı Ali Destanı, Komedi Dükkanı, Konu Dışı & Muhabbet Alanı, Koyu Kırmızı, Kurtlar Vadisi, Kurşun Bilal, Kuzey Güney, Leonardo Dicaprio, Maç Özetleri, Mavi Kelebekler, Merlin, Mp4 Film İndir, Muck, Muhteşem Yüzyıl, NCIS Serisi, Nicholas Cage, Nicole Kidman, Nikita, Online film, Online Film İzle, Orjinal Belgeseller, Orjinal Dil Animasyon Filmler, Papatyam, Pis Yedili, Prison Break, Seksenler, Seri Filmler, Seri Filmler (Boxset), Show - Yarışma Programları, Sihirli Annem, Supernatural, Suskunlar, Tanışalım & Kaynaşalım, The Big Bang Theory, The Lost, The Mentalist, Tom Cruise, Turkcell Süper Lig, Türkan Şoray, Türkçe Diziler, Türkçe Dublaj & Altyazı Dizi İndir, Türkçe Dublaj Dizi İzle, Türkçe Dublaj Film İndir, Türkçe Dublaj Film İzle, Türkçe Dublaj Filmler, Türkçe Dublaj Mp4 Film İndir, Türkçe Dublaj ve Yabancı Diziler, Türkçe Film İndir, Türkçe Film İzle, Türkçe Filmler, Türkçe Konserler ve Klipler, Tövbeler Tövbesi, UEFA Kupası, Vin Diesel, Vizyona Girecek Filmler & Haberler, Will Smith, Yabancı Dizi Oyuncuları, Yabancı Film İndir, Yabancı Film İzle, Yabancı Filmler, Yabancı Konserler ve Klipler, Yahşi Cazibe, Yerli Dizi Arşivi, Yerli Dizi Oyuncuları, Yerli Dizi İndir, Yerli Dizi İstek Hattı, Yerli Dizi İzle, Yerli Mp4 Filmindir, Yeşilçam Filmleri, İffet, İMDB Top 250 Filmler, İstek & Öneri & Şikayetleriniz, Yıllar Sonra, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Özel Günler & Kutlamalar & Taziyeler, Şampiyonlar Ligi, Şanslı Masa, Şener Şen