Film indir Bedava Full Film izle Tek Link film indir  

Go Back   Film indir Bedava Full Film izle Tek Link film indir > Film İndir ( Üye Uploadları ) > Türkçe Film İndir

Reply

Paylaş LinkBack Thread Tools Display Modes
  #1 (permalink)  
Old 12-14-2011, 02:56 PM
Forum Üyesi

Default Ferdi Tayfur Filmleri Boxset

Ferdi Tayfur Filmleri Boxset izle indir

Ferdi Tayfur - Yuvasiz Kuslar
haram oldu
Herseyim Sensin
Utaniyorum
FTayfur_Ah_Bir_Cocuk_Olsaydım
Ferdi Tayfur - Hasret Sancisi
Ya Benimsin Ya Topragin.wmv
Affet Allahım 2 CD
Benim Gibi Sevenler 2 CD
Bu Şehrin Geceleri 2 CD
Canına Okuyacağım 2 CD
Günaha Girme 2 CD
İçimde Bir His Var 2 CD
Yıldızlarda Kayar 2 CD
1984 Çılgın Arzular
Hey gidi günler
Huzurum kalmadı 1980
İnsan sevince
Kara gurbet
Olmaz olsun
Sendemi leyla
Sevgiler çiçek gibi
Son sabah
Yad eller
Yaktı beni
bir damla ateş
çeşme 1977
elveda mutluluklar
batan güneş
bende özledim
boynu bükük
derbeder
durdurun dünyayı

Ferdi Tayfur | Filmleri Boxset | Multi Tek Link

Affet.Allahim.Ferdi.Tayfur.1986(upload_by_ceyg).av i
Download : Affet.Allahim.Ferdi.Tayfur.1986(upload_by_ceyg).av i - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Affet.Allahim.Ferdi.Tayfur.1986(upload_by_ceyg).av i - MixtureCloud.com

Ah.Bir.Cocuk.Olsaydim.Ferdi.Tayfur.1988(upload_by_ ceyg).MKV
Download : Ah.Bir.Cocuk.Olsaydim.Ferdi.Tayfur.1988(upload_by_ ceyg).MKV - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Ah.Bir.Cocuk.Olsaydim.Ferdi.Tayfur.1988(upload_by_ ceyg).MKV - MixtureCloud.com

Allahim.Sen.Bilirsin.Ferdi.Tayfur.1989(upload_by_c eyg).avi
Download : Allahim.Sen.Bilirsin.Ferdi.Tayfur.1989(upload_by_c eyg).avi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Allahim.Sen.Bilirsin.Ferdi.Tayfur.1989(upload_by_c eyg).avi - MixtureCloud.com

Batan.Gunes.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mpg
Download : Batan.Gunes.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mpg - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Batan.Gunes.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mpg - MixtureCloud.com

Bende.Ozledim.Ferdi.Tayfur.1981(upload_by_ceyg).av i
Download : Bende.Ozledim.Ferdi.Tayfur.1981(upload_by_ceyg).av i - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Bende.Ozledim.Ferdi.Tayfur.1981(upload_by_ceyg).av i - MixtureCloud.com

Benim.Gibi.Sevenler.Ferdi.Tayfur.1977(upload_by_ce yg).avi
Download : Benim.Gibi.Sevenler.Ferdi.Tayfur.1977(upload_by_ce yg).avi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Benim.Gibi.Sevenler.Ferdi.Tayfur.1977(upload_by_ce yg).avi - MixtureCloud.com

Bir.Damla.Ates.Ferdi.Tayfur.1981(upload_by_ceyg).a vi
Download : Bir.Damla.Ates.Ferdi.Tayfur.1981(upload_by_ceyg).a vi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Bir.Damla.Ates.Ferdi.Tayfur.1981(upload_by_ceyg).a vi - MixtureCloud.com

Boynu.Bukuk.Ferdi.Tayfur.1980.CD1(upload_by_ceyg). wmv
Download : Boynu.Bukuk.Ferdi.Tayfur.1980.CD1(upload_by_ceyg). wmv - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Boynu.Bukuk.Ferdi.Tayfur.1980.CD1(upload_by_ceyg). wmv - MixtureCloud.com

Boynu.Bukuk.Ferdi.Tayfur.1980.CD2(upload_by_ceyg). wmv
Download : Boynu.Bukuk.Ferdi.Tayfur.1980.CD2(upload_by_ceyg). wmv - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Boynu.Bukuk.Ferdi.Tayfur.1980.CD2(upload_by_ceyg). wmv - MixtureCloud.com

Bu.Sehrin.Geceler.Ferdi.Tayfur.1989(upload_by_ceyg ).avi
Download : Bu.Sehrin.Geceler.Ferdi.Tayfur.1989(upload_by_ceyg ).avi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Bu.Sehrin.Geceler.Ferdi.Tayfur.1989(upload_by_ceyg ).avi - MixtureCloud.com

Canina.Okuyacagim.Ferdi.Tayfur.1988.CD1(upload_by_ ceyg).mp4
Download : Canina.Okuyacagim.Ferdi.Tayfur.1988.CD1(upload_by_ ceyg).mp4 - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Canina.Okuyacagim.Ferdi.Tayfur.1988.CD1(upload_by_ ceyg).mp4 - MixtureCloud.com

Canina.Okuyacagim.Ferdi.Tayfur.1988.CD2(upload_by_ ceyg).mp4
Download : Canina.Okuyacagim.Ferdi.Tayfur.1988.CD2(upload_by_ ceyg).mp4 - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Canina.Okuyacagim.Ferdi.Tayfur.1988.CD2(upload_by_ ceyg).mp4 - MixtureCloud.com

Cesme.Ferdi.Tayfur.1976.CD1(upload_by_ceyg).mpg
Download : Cesme.Ferdi.Tayfur.1976.CD1(upload_by_ceyg).mpg - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Cesme.Ferdi.Tayfur.1976.CD1(upload_by_ceyg).mpg - MixtureCloud.com

Cesme.Ferdi.Tayfur.1976.CD2(upload_by_ceyg).mpg
Download : Cesme.Ferdi.Tayfur.1976.CD2(upload_by_ceyg).mpg - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Cesme.Ferdi.Tayfur.1976.CD2(upload_by_ceyg).mpg - MixtureCloud.com

Cilgin.Arzular.Ferdi.Tayfur.1984(upload_by_ceyg).V OB
Download : Cilgin.Arzular.Ferdi.Tayfur.1984(upload_by_ceyg).V OB - MixtureCloud.com

Derbeder.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mpg
Download : Derbeder.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mpg - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Derbeder.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mpg - MixtureCloud.com

Durdurun.Dunyayi.Ferdi.Tayfur.1980(upload_by_ceyg) .avi
Download : Durdurun.Dunyayi.Ferdi.Tayfur.1980(upload_by_ceyg) .avi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Durdurun.Dunyayi.Ferdi.Tayfur.1980(upload_by_ceyg) .avi - MixtureCloud.com

Elveda.Mutluluklar.Ferdi.Tayfur.1988(upload_by_cey g).mpg
Download : Elveda.Mutluluklar.Ferdi.Tayfur.1988(upload_by_cey g).mpg - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Elveda.Mutluluklar.Ferdi.Tayfur.1988(upload_by_cey g).mpg - MixtureCloud.com

Haram.Oldu.Ferdi.Tayfur.1985(upload_by_ceyg).avi
Download : Haram.Oldu.Ferdi.Tayfur.1985(upload_by_ceyg).avi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Haram.Oldu.Ferdi.Tayfur.1985(upload_by_ceyg).avi - MixtureCloud.com

Hasret.Sancisi.Ferdi.Tayfur.1982(upload_by_ceyg).a vi
Download : Hasret.Sancisi.Ferdi.Tayfur.1982(upload_by_ceyg).a vi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Hasret.Sancisi.Ferdi.Tayfur.1982(upload_by_ceyg).a vi - MixtureCloud.com

Herseyim.Sensin.Ferdi.Tayfur.1985(upload_by_ceyg). avi
Download : Herseyim.Sensin.Ferdi.Tayfur.1985(upload_by_ceyg). avi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Herseyim.Sensin.Ferdi.Tayfur.1985(upload_by_ceyg). avi - MixtureCloud.com

Huzurum.Kalmadi.Ferdi.Tayfur.1980(upload_by_ceyg). avi
Download : Huzurum.Kalmadi.Ferdi.Tayfur.1980(upload_by_ceyg). avi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Huzurum.Kalmadi.Ferdi.Tayfur.1980(upload_by_ceyg). avi - MixtureCloud.com

Icimde.Bir.His.Var.Ferdi.Tayfur.1986.CD1(upload_by _ceyg).mpg
Download : Icimde.Bir.His.Var.Ferdi.Tayfur.1986.CD1(upload_by _ceyg).mpg - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Icimde.Bir.His.Var.Ferdi.Tayfur.1986.CD1(upload_by _ceyg).mpg - MixtureCloud.com

Icimde.Bir.His.Var.Ferdi.Tayfur.1986.CD2(upload_by _ceyg).mpg
Download : Icimde.Bir.His.Var.Ferdi.Tayfur.1986.CD2(upload_by _ceyg).mpg - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Icimde.Bir.His.Var.Ferdi.Tayfur.1986.CD2(upload_by _ceyg).mpg - MixtureCloud.com

Insan.Sevince.Ferdi.Tayfur.1979(upload_by_ceyg).mp g
Download : Insan.Sevince.Ferdi.Tayfur.1979(upload_by_ceyg).mp g - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Insan.Sevince.Ferdi.Tayfur.1979(upload_by_ceyg).mp g - MixtureCloud.com

Kara.Gurbet.Ferdi.Tayfur.1981(upload_by_ceyg).wmv
Download : Kara.Gurbet.Ferdi.Tayfur.1981(upload_by_ceyg).wmv - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Kara.Gurbet.Ferdi.Tayfur.1981(upload_by_ceyg).wmv - MixtureCloud.com

Olmaz.Olsun.Ferdi.Tayfur.1981.CD1(upload_by_ceyg). DAT
Download : Olmaz.Olsun.Ferdi.Tayfur.1981.CD1(upload_by_ceyg). DAT - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Olmaz.Olsun.Ferdi.Tayfur.1981.CD1(upload_by_ceyg). DAT - MixtureCloud.com

Olmaz.Olsun.Ferdi.Tayfur.1981.CD2(upload_by_ceyg). DAT
Download : Olmaz.Olsun.Ferdi.Tayfur.1981.CD2(upload_by_ceyg). DAT - MixtureCloud.com

Videoyu izleyin : Olmaz.Olsun.Ferdi.Tayfur.1981.CD2(upload_by_ceyg). DAT - MixtureCloud.com

Sendemi.Leyla.Ferdi.Tayfur.1982.CD1(upload_by_ceyg ).dat
Download : Sendemi.Leyla.Ferdi.Tayfur.1982.CD1(upload_by_ceyg ).dat - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Sendemi.Leyla.Ferdi.Tayfur.1982.CD1(upload_by_ceyg ).dat - MixtureCloud.com

Sendemi.Leyla.Ferdi.Tayfur.1982.CD2(upload_by_ceyg ).dat
Download : Sendemi.Leyla.Ferdi.Tayfur.1982.CD2(upload_by_ceyg ).dat - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Sendemi.Leyla.Ferdi.Tayfur.1982.CD2(upload_by_ceyg ).dat - MixtureCloud.com

Sevgiler.Cicek.Gibi.Ferdi.Tayfur.1988(upload_by_ce yg).avi
Download : Sevgiler.Cicek.Gibi.Ferdi.Tayfur.1988(upload_by_ce yg).avi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Sevgiler.Cicek.Gibi.Ferdi.Tayfur.1988(upload_by_ce yg).avi - MixtureCloud.com

Son.Sabah.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mp4
Download : Son.Sabah.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mp4 - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Son.Sabah.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mp4 - MixtureCloud.com

Utaniyorum.Ferdi.Tayfur.1984(upload_by_ceyg).avi
Download : Utaniyorum.Ferdi.Tayfur.1984(upload_by_ceyg).avi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Utaniyorum.Ferdi.Tayfur.1984(upload_by_ceyg).avi - MixtureCloud.com

Ya.Benimsin.Ya.Topragin.Ferdi.Tayfur.1984(upload_b y_ceyg).wmv
Download : Ya.Benimsin.Ya.Topragin.Ferdi.Tayfur.1984(upload_b y_ceyg).wmv - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Ya.Benimsin.Ya.Topragin.Ferdi.Tayfur.1984(upload_b y_ceyg).wmv - MixtureCloud.com

Yadeller.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mpg
Download : Yadeller.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mpg - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Yadeller.Ferdi.Tayfur.1978(upload_by_ceyg).mpg - MixtureCloud.com

Yakti.Beni.Ferdi.Tayfur.1983(upload_by_ceyg).avi
Download : Yakti.Beni.Ferdi.Tayfur.1983(upload_by_ceyg).avi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Yakti.Beni.Ferdi.Tayfur.1983(upload_by_ceyg).avi - MixtureCloud.com

Yildizlarda.Kayar.Ferdi.Tayfur.1983.CD1(upload_by_ ceyg).dat
Download : Yildizlarda.Kayar.Ferdi.Tayfur.1983.CD1(upload_by_ ceyg).dat - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Yildizlarda.Kayar.Ferdi.Tayfur.1983.CD1(upload_by_ ceyg).dat - MixtureCloud.com

Yildizlarda.Kayar.Ferdi.Tayfur.1983.CD2(upload_by_ ceyg).dat
Download : Yildizlarda.Kayar.Ferdi.Tayfur.1983.CD2(upload_by_ ceyg).dat - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Yildizlarda.Kayar.Ferdi.Tayfur.1983.CD2(upload_by_ ceyg).dat - MixtureCloud.com

Yuvasiz.Kuslar.Ferdi.Tayfur.1977(upload_by_ceyg).a vi
Download : Yuvasiz.Kuslar.Ferdi.Tayfur.1977(upload_by_ceyg).a vi - MixtureCloud.com
Videoyu izleyin : Yuvasiz.Kuslar.Ferdi.Tayfur.1977(upload_by_ceyg).a vi - MixtureCloud.com

Reply With Quote
Reply

Tags
ferdi tayfur

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules